top of page

Webinar: Talentacquisitie in Ecosystemen

Bijgewerkt op: 16 feb. 2021

Ben je een recruiter, HR-professional of loopbaanbegeleider? En wil je meer weten over nieuwe werkwijzen in talentmanagement? Dan is dit webinar iets voor jou.


Datum: Vrijdag 12 februari

Tijdstip: 11.15-12.00 uur



Ecosystemen & Matchtechnologie


Doorgaans worden HR-processen lineair bekeken. Het proces start bij werving & selectie van talent, ontwikkeling van talent in de organisatie en vervolgens uitstroom van talent naar een nieuwe uitdaging. Yves Feijen en Han Stoffels nemen je dit webinar mee naar een vernieuwende recruitment- en HR-werkwijze in ecosystemen met ondersteuning van matchtechnologie. Het perspectief van het talent staat centraal in de continue begeleiding van werk naar werk. Ontdek de voordelen van werken in een ecosysteem, in een netwerk van bekende en nog onbekende partners.



Wil jij weten:

  • Hoe zowel bedrijven als intermediairs elkaar onderling kunnen versterken?

  • Welke nieuwe businessmodellen er kunnen ontstaan door te werken in een ecosysteem?

  • Hoe HR-technologie de processen in ecosystemen kan ondersteunen, voor zowel kleine als grote spelers?

  • Welke rol autonome matching speelt binnen deze processen?


Dan is dit webinar interessant voor je! Ben je nieuwsgierig geworden en ben je een recruiter, HR-professional of loopbaanbegeleider? Schrijf je dan snel in voor dit webinar.



Na dit webinar weet je:

  • Welke factoren invloed hebben op de arbeidsmarkt van de toekomst de komende decennia.

  • Hoe het werken in ecosystemen een antwoord biedt op de uitdagingen voor recruiters, HR-professionals en loopbaanbegeleiders.

  • Het belang van autonome matching om ecosystemen van de toekomst vorm te geven.

  • Hoe jij als recruiter, HR-professional of loopbaanbegeleider eenvoudig kan werken in gesloten of open ecosystemen, of deze zelf kan opzetten.




101 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page